Şeffaf Branda 1

şeffaf kış bahçesi kapama

Şeffaf Branda

Dış yüzeyi ve iç yüzeyi mika, naylon, kalın branda kumaşındandır. Şeffaf mika, genel olarak ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarda kullanılabildiği gibi kış bahçesinde kullanılan bu malzeme, % 100 PVC den oluşmaktadır. Cam gibi saydam olup içeriyi ve dışarıyı gösterme özelliği vardır. Kış bahçeleri, kafe, otel, restoran gibi yerlerde maliyeti yüksek olan cam balkon yerine tercih edilebilen bir branda türü olan şeffaf Bahçe branda, mekanları birbirinden ayıran duvar işlevi görür. Yazın kafe ve restoran gibi işletmelerde iç mekan ve dış mekan birlikte kullanılırken, havaların soğuk ve yağışlı olduğu mevsimlerde oturma alanları kısıtlanabilmektedir. ile dış mekanlar kapatılarak bu alanın da kullanımının sağlanması mümkün olmaktadır. Kenarlarındaki fermuarları sayesinde kapalı olarak kullanılabildiği gibi fermuarları açıp toplanarak açık alana dönüşüm sağlanarak da kullanılabilmektedir. Etrafında kullanılan çerçeve şeklindeki brandanın renk seçenekleri oldukça fazladır. İstenilen renk seçeneği kullanıldığında ortama estetik ve şık bir görünüm sunmaktadır.

Berkim Tente Şeffaf kış Bahçesi branda cam gibi yüzeye sahip ve kalınlığını dilediğiniz ölçülerde bulabileceğiniz bir mika sistemine sahip olmak ister miydiniz?

İzmir kış bahçesi, özel yüksek mukavemetli alüminyum alışımlı yapılmıştır. mika branda sayesinde rüzgardan korur ve görüntüyü kapatmaz.
Manuel ve Motor Seçenekleri
Alüminyum enjeksiyon döküm parçaları
Elektrostatik toz boya
Paslanmaz Inox bağlantı civatalar ve pimler
Maksimum 450 cm genişlik
Açılım 200-250-300 cm

Şeffaf Fermuarlı Kapama

Şeffaf Sigara içme alanı ve diğer modellerimiz için iletişime geçiniz.

Kamelyanın etrafını kapatmak  mı istiyorsunuz ?

Fermuarlı sistem sayesinde dilediğiniz zaman branda kısmını kaldırabilir yada indirebilirsiniz. Kaliteli şeffaf mika cam gibi görünüme sahiptir. Şeffaf kısımdan yada polyester branda kısmından pencere açılabilir.

Balkon branda fiyatları için linki tıklayınız. Şeffaf kaplama ve kamelya sistemlerini ücretsiz keşif yapmaktayız. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

Bahçe Branda Mika Nerede Kullanıma Uygun ?

mika ile balkon kapama,otomatik şeffaf perde sistemi gibi alanlarda cafe bahçesi,restoran bahçesi gibi alanlara estetik ve şık bir ortam hazırlamanıza yardımcı olur.

Bu mika kumaşları montajlamak için bir brandacı firmadan yardım alırsanız daha yararlı olur.

brandaların mika kumaşlar taiwan malıdır. Çin malı şeffaf ürün satmamaktayız.

Firmamızdan numune talep edebilir yada ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz.

Plastik Polyester Branda ve tente Fiyat Listesi için firmamızla iletişime geçiniz. Yorum kısmından yada mail atarak fiyat teklifi alabilirsiniz.


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Hakkında yorum “Şeffaf Branda

 • berkimbranda Yazar

  Şeffaf Store

  Kafe, restorant gibi açık alanlarında kullandığımız bu uygulamamız rüzgar ve yağmurdan korunmak için tasarlanmış olup motorlu veya motorsuz düzenekli seçenekleriyle şeffaf brandalarla birlikte kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

  Son zamanlarda popüler olan bu uygulamamız yapılan yasal düzenlemeler gereği mekan sahiplerinin gözde tercihi olmuştur.Kullanımı oldukça artan uygulamamız ve şık bir dış mekan uygulamasıdır.

  Temizliği oldukça kolay olan kumaşı dayanıklı ve hafiftir.Kolayca açılır kapanır.

  Şeffaf store tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz.

  İzmir  Tente olarak İzmir ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.