Fermuarlı Şeffaf Mika Branda izmir 2

Şeffaf Kışbahçesi Branda

Fermuarlı Şeffaf Mika Branda izmir

Kafe, restorant gibi açık alanlarında kullandığımız bu uygulamamız rüzgar ve yağmurdan korunmak için tasarlanmış olup motorlu veya motorsuz düzenekli seçenekleriyle şeffaf brandalarla birlikte kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Fermuarlı Şeffaf Mika Branda izmir

Fermuarlı Şeffaf Mika Branda izmir

ŞEFFAF MİKA ( PVC )

Berkim Tente Şeffaf Mika : Genel olarak kış bahçesi, çanta, Ayakkabı, Soğuk oda kapısı, Masa Örtüsü vb…  uygulamalarında kullanılan malzeme % 100 PVC den oluşmaktadır.Cam kadar saydam ve düz bir satıha sahiptir. Kalınlık olarak  0,10 mm den 3 mm, uzunluk olarak max. 50 mt tek parça halinde bulunmaktadır. İhtal ve yerli olarak iki kalite ile bulunabilmektedir.Branda Şeffaf kapama olarak da bilinir.

şeffaf branda

şeffaf branda

Son zamanlarda popüler olan bu uygulamamız yapılan yasal düzenlemeler gereği mekan sahiplerinin gözde tercihi olmuştur.Kullanımı oldukça artan uygulamamız ve şık bir dış mekan uygulamasıdır.

Temizliği oldukça kolay olan kumaşı dayanıklı ve hafiftir.Kolayca açılır kapanır.

şeffaf naylon branda fiyatları

şeffaf naylon branda fiyatları

Şeffaf store tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerini arayıp bilgi isteyiniz.

İzmir Branda Tente olarak İzmir ve çevre ilçelere satış, proje ve teknik servis olarak hizmet vermekteyiz.

Eğer kışın tadını çıkarmak istiyorsanız kış bahçesi seçenklerimiz sizin için iyi bir seçenek olabilir. Kişinin tercihine göre motorlu kollu  veya fermuarlı olabilir,Rüzgarı kesme amaçlıdır. Manzaranızın tadını çıkarmak için rüzgarı kesen bu sistemimiz oldukça uygundur. Dikey olarak hareket etmektedir  ,istenirse motor takılabilmektedir.

şeffaf branda kaplama fiyatları

şeffaf branda kaplama fiyatları

Cafe ve bahçeleriniz gibi dış mekanlarınızda özel tasarım şeffaf kış bahçelerimiz 4 mevsim kullanabileceğiniz bir sistemdir. Yerine göre tasarlayabileceğimiz özel profillerden oluşan sistem fermuarlı açılır kapanır olması sayesinde her mevzim kullanılabilmektedir.1100 dny tırlık brandadan ve ithal şeffaf mikadan oluşmaktadır.Akrilik ithal kumaşımızdan imalatı yapılan store tentelerin bakımı ve temizliği oldukça kolaydır.Uzun ömürlüdürler.Çok tercih edilen ekonomik çözümlerdir.

Şeffaf Kış Bahçesi tente fiyatları için lütfen müşteri hizmetlerimizle irtibata geçip bilgi alınız. Serkan Tente olarak İzmir ve çevresine proje teknik servis ve proje bazında hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Fermuarlı Şeffaf Mika Branda izmir

Fermuarlı Şeffaf Mika Branda izmir


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 yorum “Fermuarlı Şeffaf Mika Branda izmir